PixelPin OpenID Connect (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: Enable
te: చేతనించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Configuration saved.
te: స్వరూపణం భద్రమయ్యింది.

en: The e-mail address %mail is not valid.
te: %mail అన్న ఈ-మెయిలు చిరునామా సరైనది కాదు.
