PixelPin OpenID Connect (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Enable
ast: Activar

en: None
ast: Nengún

en: Configuration saved.
ast: Guardóse la configuración.
