PixelPin OpenID Connect (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Enable
ca: Habilita

en: None
ca: Cap

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: The e-mail address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu %mail no és vàlida.

en: The e-mail address %email is already taken.
ca: L'adreça de correu electrònic %email ja està agafada.
