PixelPin OpenID Connect (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Enable
gl: Activar

en: None
gl: Ningún

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: The e-mail address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo-e %mail non é válido.

en: The e-mail address %email is already taken.
gl: O enderezo de correo-e %email xa está collido.
