PixelPin OpenID Connect (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Enable
id: Aktifkan

en: None
id: Tiada

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: Client ID
id: ID Klien

en: The e-mail address %mail is not valid.
id: Alamat email %mail tidak benar.

en: The e-mail address %email is already taken.
id: Alamat e-mail %email sudah ada yang pakai.
