PixelPin OpenID Connect (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Enable
oc: Activar

en: None
oc: Pas cap

en: Configuration saved.
oc: Configuracion enregistrada.

en: The e-mail address %mail is not valid.
oc: L'adreça electronica %mail es pas valida.

en: The e-mail address %email is already taken.
oc: L'adreça de corrièr electronic %email ja es agafada.
