PixelPin OpenID Connect (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: None
sl: Brez

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: The e-mail address %mail is not valid.
sl: E-naslov %mail ni veljaven.

en: The e-mail address %email is already taken.
sl: E-naslov %email je že zaseden.
