Prayers (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Description
af: Beskrywing

en: Date
af: Datum

en: Weight
af: Gewig

en: Other
af: Ander

en: Blocks
af: Blokke
