Prayers (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Block settings
am: የጥምር ቅንብሮች

en: Weight
am: ክብደት

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Blocks
am: ጥምረቶች
