Prayers (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Block settings
bs: Postavke blokova

en: Weight
bs: Težina

en: Date format
bs: Format datuma

en: Blocks
bs: Blokovi
