Prayers (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Block settings
cy: Gosodiadau bloc

en: Weight
cy: Pwysau

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Other
cy: Arall

en: Blocks
cy: Blociau
