Prayers (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Description
da: Beskrivelse

en: Date
da: Dato

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Weight
da: Vægt

en: Date format
da: Datoformat

en: Other
da: Anden

en: Time format
da: Tidsformat

en: Blocks
da: Blokke

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om
