Prayers (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Block settings
eo: Agordo de blokoj

en: Weight
eo: Pezo

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Other
eo: Alia

en: Blocks
eo: Blokoj
