Prayers (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Description
fi: Kuvaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Block settings
fi: Lohkon asetukset

en: Weight
fi: Paino

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Other
fi: Muu

en: Time format
fi: Kellonajan muoto

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Header text
fi: Ylätunnisteen teksti
