Prayers (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagfesting

en: Weight
is: Vekt

en: Other
is: Annað

en: Blocks
is: Blokkar

en: About
is: Um
