Prayers (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Description
gl: Descrición

en: Date
gl: Data

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: Weight
gl: Peso

en: Date format
gl: Formato de data

en: Other
gl: Outro

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Blocks
gl: Bloques

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
