Prayers (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Description
hr: Opis

en: Date
hr: Datum

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Block settings
hr: Postavke bloka

en: Weight
hr: Težina

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Other
hr: Ostalo

en: Time format
hr: Format datuma

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
