Prayers (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Blocks
hy: Բլոկներ
