Prayers (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
