Prayers (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Date
lt: Data

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Weight
lt: Svoris

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Other
lt: Kiti

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
