Prayers (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന
