Prayers (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
