Prayers (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Description
nl: Beschrijving

en: Date
nl: Datum

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Other
nl: Andere

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Blocks
nl: Blokken

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Footer text
nl: Voettekst
