Prayers (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Description
oc: Descripcion

en: Date
oc: Data

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Block settings
oc: Paramètres del blòt

en: Weight
oc: Pes

en: Date format
oc: Format de data

en: Other
oc: Autre

en: Blocks
oc: Blòts

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Header text
oc: Tèxte de l'entèsta
