Prayers (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Description
pl: Opis

en: Date
pl: Data

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Block settings
pl: Ustawienia bloków

en: Weight
pl: Waga

en: Date format
pl: Format daty

en: Other
pl: Inne

en: Time format
pl: Format czasu

en: Blocks
pl: Bloki

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Header text
pl: Tekst nagłówka

en: Footer text
pl: Tekst stopki

en: Day format
pl: Format dnia
