Prayers (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Weight
ro: Greutate

en: Date format
ro: Format dată

en: Other
ro: Altele

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
