Prayers (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Description
ru: Описание

en: Date
ru: Дата

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Block settings
ru: Настройки блока

en: Weight
ru: Вес

en: Date format
ru: Формат даты

en: Other
ru: Другое

en: Time format
ru: Формат времени

en: Blocks
ru: Блоки

en: Usage
ru: Использование

en: Sunset
ru: Закат

en: About
ru: Информация

en: Sunrise
ru: Восход

en: Header text
ru: Текст заголовка

en: Footer text
ru: Текст подвала (страницы)
