Prayers (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Description
sk: Popis

en: Date
sk: Dátum

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Weight
sk: Váha

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Other
sk: Ostatné

en: Time format
sk: Formát času

en: Blocks
sk: Bloky

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
