Prayers (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: Weight
sl: Teža

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Blocks
sl: Bloki

en: About
sl: O modulu
