Prayers (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Block settings
sr: Подешавања Блока

en: Weight
sr: Тежина

en: Date format
sr: Формат датума
