Prayers (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Description
sv: Beskrivning

en: Date
sv: Datum

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Block settings
sv: Blockinställningar

en: Weight
sv: Vikt

en: Date format
sv: Datumformat

en: Other
sv: Övriga

en: Time format
sv: Tidsformat

en: Blocks
sv: Block

en: Usage
sv: Användning

en: Sunset
sv: Solnedgång

en: About
sv: Om
