Prayers (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Description
uk: Опис

en: Date
uk: Дата

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: Weight
uk: Вага

en: Date format
uk: Формат дати

en: Other
uk: Інше

en: Time format
uk: Формат часу

en: Blocks
uk: Блоки

en: Usage
uk: Використання

en: Sunset
uk: Захід

en: About
uk: Про модуль

en: Header text
uk: Текст верхнього колонтитулу

en: Footer text
uk: Текст нижнього колонтитулу
