Prayers (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Description
vi: Mô tả

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Block settings
vi: Các thiết lập khối

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Other
vi: Khác

en: Time format
vi: Định dạng thời gian

en: Blocks
vi: Khối

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
