Prayers (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Weight
ast: Pesu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Other
ast: Otru
