Prayers (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Weight
bg: Тегло

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Other
bg: Други

en: Time format
bg: Формат на часа

en: Blocks
bg: Блокове
