Prayers (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Weight
bn: ভর

en: About
bn: সম্পর্কে
