Prayers (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Block settings
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Other
bo: གཞན

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Header text
bo: མགོ་ཤོག་ཡིག་རྐྱང་།
