Prayers (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Block settings
ca: Paràmetres de bloc

en: Weight
ca: Pes

en: Date format
ca: Format de la data

en: Other
ca: Altres

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: Blocks
ca: Blocs

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Header text
ca: Text de la capçalera
