Prayers (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: Weight
cs: Váha

en: Date format
cs: Formát data

en: Other
cs: Jiné

en: Time format
cs: Formát času

en: Blocks
cs: Bloky

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
