Prayers (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
