Prayers (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Block settings
el: Ρυθμίσεις μπλοκ

en: Weight
el: Βάρος

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Other
el: Άλλο

en: Time format
el: Μορφή ώρας

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
