Prayers (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Description
et: Kirjeldus

en: Date
et: Kuupäev

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Weight
et: Kaal

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Other
et: Muu

en: Blocks
et: Plokid

en: About
et: Programmist
