Prayers (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Block settings
eu: Bloke ezarpenak

en: Weight
eu: Pisua

en: Date format
eu: Data formatua

en: Other
eu: Bestea

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
