Prayers (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Date
fil: Petsa

en: Weight
fil: Timbang

en: Blocks
fil: Mga tipak
