Prayers (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Date
hi: तारीख

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Block settings
hi: ब्लॉक सेटिंग

en: Weight
hi: मान

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Other
hi: अन्य

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: About
hi: के बारे में
