Prayers (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Description
hu: Leírás

en: Date
hu: Dátum

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Weight
hu: Súly

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Other
hu: Egyéb

en: Time format
hu: Időformátum

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Header text
hu: Fejléc szövege
