Prayers (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Description
id: Deskripsi

en: Date
id: Tanggal

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Block settings
id: Pengaturan blok

en: Weight
id: Bobot

en: Date format
id: Format tanggal

en: Other
id: Lainnya

en: Blocks
id: Blok

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang
