Prayers (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Description
ja: 説明

en: Date
ja: 日付

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Block settings
ja: ブロックの設定

en: Weight
ja: ウェイト

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Other
ja: その他

en: Blocks
ja: ブロック

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト
