Prayers (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Block settings
jv: Setelan blok

en: Weight
jv: Urutan

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Other
jv: Liyané

en: Blocks
jv: Blok

en: About
jv: Ngenani
