Prayers (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Weight
kk: Салмағы

en: Other
kk: Басқа

en: Blocks
kk: Блоктар
